sivilalan.com ve civicspacejobs.com kâr amacı güden bir şirket değildir. İş ilanı/ihale duyurusu, banner yayınlanması ve özel içerikler için alınan ücretlerin %30’unu içeriğin hedef kitlenize ulaşması ve görünür olması için Facebook, Instagram ve Google Ads’e harcanmaktadır. Diğer kalan kısım ise web sitelerinin sürdürülebilir olması için kullanılmaktadır.,

sivilalan.com olarak Türkiye’de sivil toplum örgütlerinin görünür olması için uzun süredir kâr amacı gütmeden çalışıyoruz. civicspacejobs.com olarak ise örgütlerin ekip arkadaşı arayış süreçlerini kolaylaştırmaya ve bu sürece destek olmaya çalışıyoruz.

sivilalan.com, sivil toplumdaki tüm paydaşlar için bir iletişim ve haberleşme platformudur. Bu platform sayesinde güncel olarak sivil toplum kuruluşlarındaki iş ilanlarına, eğitim çağrılarına, hibe duyurularına, alanı güçlendirmek ve geliştirmek için hazırlanmış yayınlara ulaşabilirsiniz. Amacımız; sivil alandaki gelişmeleri, bu alan ile ilgilenen kişilere hızlı ve güncel şekilde ileten kullanıcı dostu online bir platform olmak. sivilalan.com’ da yayınlanan tüm içerikler tamamen ücretsiz bir şekilde yayına alınıyor ve tüm iletişim mecralarımızda paylaşılıyor.

2021 yılı başında sivilalan.com’ un kariyer kısmını ayırarak civicspacejobs.com adında yeni bir web sitesi açtık. civicspacejobs.com sayesinde sivil toplum örgütlerinin ekip arkadaşı arama süreçlerine destek olmaya çalışıyoruz. civicspacejobs.com’ da şu ana kadar 200 iş ilanı yayına aldık ve yayına aldığımız iş ilanlarında örgütlerin aradıkları kişileri bulması konusunda katkı sağladık.

civicspacejobs.com’ da 1 adet iş ilanı ve ihale duyurularınızın yayınlanması ve yaygınlaştırılması ise 1.000TL + KDV’dir. İlanlarınız sınırsız şekilde yayında kalır. İlan süreniz içinde uygun aday bulamamınız durumda başvuru süresinin uzatılması sonrasındada ilanlarınızın duyurusu için tüm iletişim mecralarımızdan destek olmaya devam etmekteyiz.

Evet 1 yıllık sınırsız iş ilanı yayınlama paketimiz yer almakta fiyatı 7.500 TL + KDV 'dir.Bu kapsamda ayrıca şunları yapıyoruz.

civicspacejobs.com’ da sınırsız iş ilanı ve ihale duyurularınızın yayınlanması ve yaygınlaştırılması

sivilalan.com’ da kurumunuza ait tüm eğitim, etkinlik vb. duyurularınızın yayınlanması ve yaygınlaştırılması

sivilalan.com ve civicspacejobs.com' un tüm sosyal medya hesapları, Telegram kanalı ve e- bülten sistemi üzerinden yaygınlaştırıyoruz ve aynı zamanda Facebook, Instagram ve Google AdWords reklamı veriyoruz.

civicspacejobs.com özel istihdam bürosu olarak çalışmamaktadır. Sivil alandaki iş ilanlarını yayınlayan online bir platformdur. İş başvuruları için özgeçmiş toplamaz, iş başvurularını kabul etmez ve değerlendirmez. İş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, başvurularını direkt olarak ilgili sivil toplum kuruluşunun kendi sistemine veya e-mail adresine yapar.

Son başvuru tarihinin ve başvuru yapılacak mail adresinin olduğu duyuru menini ve eğer varsa duyuru için hazırladığınız görseli info@civicspacemedia.com mail adresine iletmen yeterli.